Back to top

Atrakcje na imprezy

Nasze animacje sprawdzają się na dużych i małych imprezach, w każdej grupie wiekowej z osobna oraz w przedsięwzięciach międzypokoleniowych.

  • Konferansjerka

Mamy gadane, a do tego wiemy jak dyscyplinować monologi tak, by zapewnić profesjonalne prowadzenie imprez. Pracujemy na podstawie autorskich scenariuszy.

  • Konkursy, gry i zabawy

Nasze programy rozrywkowo-rekreacyjne podrywają do zabawy tak małych jak i dużych. Konkurencje dopasowujemy zawsze do grupy wiekowej uczestników i tematyki imprezy. Dbamy o przemycanie treści edukacyjnych, dlatego nasze zabawy nie tylko zapewniają dużo dobrego humoru, ale i uczą.

  • Balonikarze i warsztaty modelowania baloników

Kropkowi animatorzy w kilka sekund przemieniają baloniki w pieski, żyrafy, słonie, rybki, kwiatki, małpki, miecze, koniki, a nawet krewetki. Nasze doświadczenie to setki (albo i tysiące) wzorów i miliony skręconych balonów. Nie zrobimy Cię w balona, ale z balona wymodelujemy dla Ciebie wszystko! Nie tylko sami tworzymy balonikowe kreacje, ale także uczymy kręcić (skręcać mniej i bardziej skomplikowane wzory) innych. Uczą się od nas dzieci, rodzice i profesjonalni animatorzy zabaw.

  • Kula sferyczna

Potrafimy rozruszać gości na każdej imprezie. Rozkręć swój event dzięki kuli zorb. Dawka sportu i zabawy urozmaici czas tak małym jak i dużym. (Czytaj więcej w zakładce Kula sferyczna)

  • Malowanie twarzy i ciała

Nasze makijaże odmienią każde oblicze. Dyskretny wzór na policzku czy maska od czoła po czubek brody w kilka chwil dodadzą koloru każdej twarzy. Pomysłowość naszych makijażystek jest nielimitowana. Malujemy również kolorowe bransoletki, tatuaże na dłoni, diademy na czole, drobiazgi na policzkach. Używamy profesjonalnych farb, bezpiecznych dla skóry, posiadających atesty, odpowiednimi dla skóry wrażliwej i alergików. Kiedy makijaż w końcu Ci się znudzi, pozbędziesz się go w jedną chwilkę dzięki wodzie z mydłem lub nawilżonej chusteczce.

  • Bańki mydlane

Organizujemy pokazy baniek mydlanych, a także warsztaty ich tworzenia. Urozmaicamy przebieg wielu imprez zajmując dzieci i dorosłych na długą chwilę. Potrafimy wyczarować dużo dużych baniek i miliony małych. Posiadamy akcesoria, które pozwalają nam robić bańki w różnych rozmiarach i kształtach zarówno w plenerze jak i w pomieszczeniach,  Dzięki profesjonalnym obręczom nasze bańki osiągają gigantyczne wymiary, a specjalna konstrukcja pozwala na zamykanie wewnątrz bańki. Lubimy bawić się bańkami: dmuchać i zbijać, łapać i lepić, malować nimi a nawet z nich budować. Używamy najwyższej jakości płynu do baniek mydlanych Tuban, który posiada odpowiednie atesty i jest bezpieczny dla dzieci.

  • Sfera plastyczna

Sięgamy po niebanalne techniki artystyczne. Z nami sprawdzisz jak maluje się bańkami mydlanymi, stworzysz obraz na słoju drzewa, ulepisz kubek z jednym uchem lub inne ceramiczne cudo. Przekonasz się, do czego poza prasowaniem przydaje się żelazko, jak rzeźbić w kisielu i jak przerobić makaron na choinkę. Poza tym na kropkowych stolikach nigdy nie brakuje kredek wszelkich rodzajów i kartek różnych kolorów i rozmiarów, by nie krępować roznoszącej dzieci twórczej ekspresji. Dopasowujemy techniki i tematykę prac do charakteru imprezy i predyspozycji uczestników.