Back to top

Kula sferyczna

Dzieci mówią na nią Sferka. Dorośli nazywają ją Zorb. Każdy powie, że kuli sferycznej nie może zabraknąć na udanej imprezie.

Technicznie rzecz biorąc Zorb to gigantycznych rozmiarów kula wykonana z przezroczystego materiału TPU, który zapewnia bezpieczną zabawę oraz pozwala obserwować świat dookoła. Wewnętrzna kula, do której wchodzisz, ma średnicę ok. 2 metrów. Dostajesz się do niej przez szeroki otwór, który zapewnia dostęp powietrza i kontakt z osobą obsługującą kulę. Otoczony jesteś 1-metrową warstwą powietrza zamkniętego w płaszczu dużej kuli, w którym znajdują się tysiące linek łączących sfery.  

Rozkręć gości!

Zorbing sprawdzi się na każdej imprezie: kameralnej i wielkiej, wśród dzieci i dorosłych. Ta zakręcona atrakcja zachwyci gości na hucznej osiemnastce i wielkim weselu, urozmaici piknik szkolny czy imprezę firmową, rozkręci pracowników na wyjeździe integracyjnym jak i będzie wielką frajdą dla Twojego dziecka na jego przyjęciu urodzinowym.

W środku możesz poczuć się wolny! Skacz, turlaj się, spróbuj zachować równowagę na niepewnym gruncie, dowiedz, się co czuje chomik na karuzeli.

Zobacz, jak świat wygląda do góry nogami. Prawdziwych emocji zaznasz, kiedy spróbujesz popatrzeć na wszystko z góry i zdecydujesz się na zjazd z góry lub niewielkiego pagórka. Zostajesz zabezpieczony specjalnymi pasami utrzymującymi tułów, ręce i nogi.